Thanks for your recommendation!

De 'meer-bus' rijdt rondom het Zwischenahnse meer

Deze bus, lijn 377, is een  barrièrevrije bus, met lage instap. Hij rijdt zaterdags, zondags en op feestdagen elk uur van 10.00 tot 18.00 uur vanaf het station/centrale bushalte Bad Zwischenahn. De rit gaat met de klok mee om het Zwischenahnse meer:

Nr stopplaats vertrektijden (zaterdag/zondag/feestdagen)
01 Bahnhof/ZOB BZ 10.00 11.00 12.00 13.00 14.00 15.00 16.00 17.00 18.00
02 Peterstraße 10.02. 11.02. 12.02. 13.02. 14.02. 15.02. 16.02. 17.02. 18.02.
03 Marktplatz 10.05 11.05 12.05 13.05 14.05 15.05 16.05 17.05 18.05
04 Badepark 10.06 11.06 12.06 13.06 14.06 15.06 16.06 17.06 18.06
05 Am Delf 10.07 11.07 12.07 13.07 14.07 15.07 16.07 17.07 18.07*
06 Parkplatz Bruns 10.08 11.08 12.08 13.08 14.08 15.08 16.08 17.08 18.08*
07 Grundschule Rostrup 10.09 11.09 12.09 13.09 14.09 15.09 16.09 17.09 18.09*
08 Altenwohnzentrum 10.10 11.10 12.10 13.10 14.10 15.10 16.10 17.10 18.10*
09 BBS Ammerland 10.11 11.11 12.11 13.11 14.11 15.11 16.11 17.11 18.11*
10 Park der Gärten 10.15 11.15 12.15 13.15 14.15 15.15 16.15 17.15 18.15*
11 Hösjekamp 10.16 11.16 12.16 13.16 14.16 15.16 16.16 17.16 18.16*
12 Feuerwehr 10.17 11.17 12.17 13.17 14.17 15.17 16.17 17.17 18.17*
13 Seeschlösschen 10.21 11.21 12.21 13.21 14.21 15.21 16.21 17.21 18.21*
14 Meyerhausen 10.22 11.22 12.22 13.22 14.22 15.22 16.22 17.22 18.22*
15 Klosterhof 10.23 11.23 12.23 13.23 14.23 15.23 16.23 17.23 18.23*
16 Aschhauserfeld 10.24 11.24 12.24 13.24 14.24 15.24 16.24 17.24 18.24*
17 Lönskrug 10.25 11.25 12.25 13.25 14.25 15.25 16.25 17.25 18.25*
18 Spielbank 10.26 11.26 12.26 13.26 14.26 15.26 16.26 17.26 18.26*
19 Zum Rosenteich 10.27 11.27 12.27 13.27 14.27 15.27 16.27 17.27 18.27*
20 Weiße Taube 10.29 11.29 12.29 13.29 14.29 15.29 16.29 17.29 18.29*
21 Kurpark 10.30 11.30 12.30 13.30 14.30 15.30 16.30 17.30 18.30*
22 Auf dem Hohen Ufer 10.31 11.31 12.31 13.31 14.31 15.31 16.31 17.31 18.31*
02 Peterstraße 10.32 11.32 12.32 13.32 14.32 15.32 16.32 17.32 18.32*
03 marktplatz 10.33 11.33 12.33 13.33 14.33 15.33 16.33 17.33 18.33*
04 Badepark 10.34 11.34 12.34 13.34 14.34 15.34 16.34 17.34 18.34*

* Rijdt tot station/centrale bushalte Bad Zwischenahn
Ritprijs conform VBN-Tarif

 

Wilt u regelmatig informeerd worden? / Nog nieuws?

Hebt u vragen of wensen? Wij staan u persoonlijk te woord.

Telefoon 0049 - (0)4403 - 61159